Οι Επιτυχόντες μας για το Σχολικό Έτος 2001-2002
ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ
ΣΤΑ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
4 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΣΑΛΗ ΣΕΡΔΑΡ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
1 ΚΑΜΠΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΣΙΦΑΛΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΜΕΜΕΤ ΟΥΤΚΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
3 ΔΑΝΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΖΩΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΑΛΔΙΡΙΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΠΑΝΔΡΕΥΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΞΑΝΘΗ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝ. ΠΕΛΟΠΟΝ. ΤΡΙΠΟΛΗ
9 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
10 ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
11 ΧΑΤΖΗΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ.
12 ΜΑΝΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΖΑΝΗ
13 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
1 ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
3 ΚΑΛΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
4 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΛΙΑΚΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
7 ΠΟΝΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8 ΡΑΠΤΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 ΨΑΛΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝ.&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
ΦΥΣΙΚΟ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΧΗΜΙΚΟ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΕΣ
1 ΓΚΑΤΖΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚ. & ΚΟΙΝ.ΑΝΘΡ/ΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
2 ΓΚΙΟΥΖΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
3 ΔΕΡΝΕΚΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΜΠΕΪΛΕΚΤΣΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΤΣΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ - ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
1 ΓΚΟΥΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
2 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΒΕΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΑΡΑΚΥΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
5 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
1 ΚΕΣΟΥΔΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
2 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
1 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΜΥΝ
2 ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
3 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
4 ΣΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
5 ΧΑΤΖΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΘΗΛΕΙΣ)
ΤΕΙ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 ΓΟΥΔΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
6 ΜΟΥΡΤΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
8 ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 ΒΑΒΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
10 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
11 ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
12 ΚΑΡΑΔΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
13 ΚΛΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
14 ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
15 ΣΙΜΙΤΖΗ ΡΑΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΣΦΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
18 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
21 ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
22 ΔΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΖΗΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
26 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
27 ΚΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
28 ΚΑΤΡΑΚΙΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
29 ΚΟΥΛΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
30 ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
31 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
32 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΣΙΔΕΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
37 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΒΑΡΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΚΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
40 ΠΑΣΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
41 ΠΡΕΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
42 ΧΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
43 ΣΑΡΧΟΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΥΣΟΒ. ΕΛΕΓΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
44 ΚΟΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιστροφή